Бургазлия преби съседката си, била му пращала крадци

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
08:31 / 29.12.2016
2584

62-годишна жена от бургаския квартал "Победа" беше пребита от свой съсед, защото оглеждала дома му и му пращала крадци.

Инцидентът е станал преди коледните празници.

Според разказа на пострадалата - Иванка Костова, съседът ѝ Кирчо Димов я поканил да се почерпят и преминал към юмруците. Искал от нея да пише самопризнания и заплашил да я убие.

Костова успяла да стигне с пълзене до дома на дъщеря си. Била цялата посинена, повръщала кръв, не можела да говори.

Приета е в отделението по неврохирургия с мозъчно сътресение и изписана ден преди Коледа.

Пред камерата Димов не прояви разкаяние и разказа подозрението си, че при посещенията си Иванка оглеждала какво има за крадене в дома му.

Костова е получила "телесна повреда, която е следствие употреба на алкохол, но същата към момента не е подкрепена със съдебно-медицинска експертиза, която да ни даде повече информация как да я датираме, за лека, за средна или за тежка телесна повреда", каза говорителят на МВР Бургас Цветелина Рандева.

Медицинската експертиза ще бъде готова тази седмица, но пострадалата и семейството ѝ се страхуват, че побойникът може да се избяга в чужбина.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Сериозни са щетите след пожара в Бургас
Бургас е предупреден
Световните звезди победиха българските легенди в шоуто "Мач на на...
Стилиян Петров подари специален подарък на Илияна Йотова преди "М...
Енчо Керязов: Длъжни сме да се обединим и да покажем, че сме зае...
Димитър Бербатов: Събираме се в подкрепа на една много добра кауз...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).