Бързоразвиващата се компания откри офис в Бургас

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
17:14 / 21.07.2022
5080
"Изключително съм доволен, че ръководителите на Pontica Solutions Иван Георгиев и Евгени Борисов избраха Бургас, и за по-малко от 6 месеца успяха тук да сформират екип от над 30 висококвалифицирани експерти.“ Това заяви кметът Димитър Николов след символичното прерязване на лентата на офиса на компанията до морето.

Плановете на компанията са до края на годината работните места да достигнат до 100. Само за последните две години в сектора на изнесените бизнес услуги в Бургас са разкрити над 500 работни места, което ни дава увереност, че работим в правилната посока.

Pontica Solutions е българска BPO и ITO компания, основана като старт-ъп през 2015 г. от професионалисти с дългогодишен опит в областта на аутсорсинга и отличена с няколко Stevie® награди. Днес компанията е една от най-бързоразвиващите представители на BPO сектора в България, като в компанията работят над 300 човека. Pontica Solutions предлага възможности за развитие на млади експерти в сферата на обслужването на клиенти, проектовия мениджмънт, управлението на хора, маркетинга и информационните технологии. Техните партньори са предимно високотехнологични компании, фирми от гейминг и ритейл сектора, както и такива, занимаващи се с онлайн разплащания.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
BG-ALERT зави в Бургаско! Ето за какво ни предупреди!
10 нови служители следят за по-чист Бургас
Зрителите останаха очаровани от Алекс и Гери, оплюха Николета и Н...
Бургас празнува Летен Никулден
Експерт: Дойде ли либерализацията - скокът в цените на тока за хо...
Въвеждат временна организация на движение на част от този път в Б...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).