Димитър Николов поздрави здравните работници

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
15:48 / 07.04.2010
739
Кметът на Бургас Димитър Николов откри срещата на тема „Предизвикателствата на здравната реформа", която се проведе в община Бургас. Той пожела на участниците много здраве, по-малко главоболия, както и успешно приключване на здравната реформа за бургаското здравеопазване. „Аз съм убеден, че ще бъде така, защото тук работят едни от най-талантливите здравни работници", каза Николов. Той посочи, че администрацията ще направи всичко необходимо, за да може проблемите в общината да не са като на други места в страната и Бургас да заеме достойно място сред водещите градове с модерно здравеопазване, с модерни здравни заведения и качествени специалисти.

В срещата в Международния ден на здравето в общината участваха мениджъри на здравни заведения от Бургас, представители на различни организации и институции - Регионалната здравноосигурителна каса, Регионалния център по здравеопазване, Регионалната колегия на Българския лекарски съюз.

Източник: Агенция "Фокус"


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Скочи цената на цацата на плажните заведения в Бургас
Заловиха трима с дрога в Бургаско
Мария Бакалова и Юлиан Вергов един до друг
Закопчаха много дрогирани шофьори в Бургаско през последните дни
Кметът на Бургас поздрави Вениамин за победата. Май ще пее на "Тр...
Украинец предизвика катастрофа на пътя Бургас – Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).