Дюлинският проход остава затворен

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:17 / 21.01.2010
1318
Проходими при зимни условия са пътищата на територията на област Бургас, съобщиха дежурните от пътно управление. Пътните участъци са заснежени и заледени заради ниските температури, които в областта са в границите от минус 5 до минус 18 градуса за Средец.

Затворен остава Дюлински проход. Ограничение има за пътя Айтос-Провадия. Там всички превозни средства трябва да са с вериги, а товарните без ремаркета и полуремаркета. Между Слънчев бряг и Обзор товарните автомобили трябва да са задължително с вериги. Други ограничения няма. АМ "Тракия" в участъка Бургас- Карнобат е отворена за движение.

В сила остават и постоянните ограничения. Затворен за целия зимен сезон е Върбишкият проход. Забранено е преминаването на автомобили с общо тегло над 10 тона по пътя Черница -Сунгурларе - Чубра, както и за автомобили над 20 тона на пътя Провадия - Айтос.

Източник: Агенция "Фокус"

Виж коментарите (0)

Още по темата (150):
01.02.2010 Спокойно е по пътищата в Бургас и региона, проходими са
01.02.2010 Пътят Варна - Бургас е заледен
31.01.2010 Гъста мъгла затруднява движението в Бургас
25.01.2010 Намалени часове днес, за да се приберат учениците по светло
24.01.2010 Отворен за движение е пътят Царево - Ахтопол - Резово
24.01.2010 Половин метър сняг има в Община Малко Търново
Още новини от Новини от Бургас:
Ще възстановят ли срутената велоалея за "Сарафово"?
Община Бургас иска терен от държавата за новия градски стадион
Центърът за психично здраве вече е собственост на Община Бургас
Приеха бюджета на Община Бургас! Кметът: Темите в него дават бъде...
На 1 000 мъже в Бургаско се падат 1 086 жени
Важна среща в ОДМВР Бургас


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).