Елате днес на концерта на група “FOUR" и подкрепете Цвети!

Автор: Екип на Burgas24.bg
Коментари (0)
08:00 / 12.05.2019
1403
Благотворителен концерт в помощ на Цвети ще се проведе днес от 12.00 часа на бургаския площад "Тройката". Участие в него ще вземат Група "FOUR" и приятели.

На мястото ще има поставени урни за събиране на дарения.

Освен благотворителния концерт в подкрепа на Цвети, Община Бургас постави урни за дарения в сградата на общинската администрация на ул. "Александровска" № 26, в Туристически информационен център, разположен срещу Часовника, в Експозиционен център "Флора Бургас" и Културен център "Морско казино".

Цвети е с детска церебрална парализа - спастична диплегия - мозъкът й не може да контролира добре движенията и мускулите. Единственото трайно решение за премахване на спастичноста е сложна хирургична намеса в САЩ.

Мечтата на Цвети е на стойност 75 000 щатски долара ( 127 000 лева).

Може да помогнете и на откритата сметка на името на Цвети на:

УниКредит Булбанк

IBAN: BG48UNCR70001523488966

BIC: UNCRBGSF

Цвети Владимирова Байлова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Извънредно: Кола блъсна и уби дете в "Горно Езерово"
Бургаските шофьори да внимават!
Над килограм е откритият в село Маринка наркотик, задържаният е д...
Инцидент с автобус на "Бургасбус"
Удар на ГДБОП срещу разпространението на наркотици в Бургаско
Обичана бургаска актриса днес стана на 61


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).