Какво става днес на Ботева? Пореден самоубиец си търси късмета!

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
17:21 / 12.04.2017
14061

"Какво се случва днес на Ботева? Да не е Международния ден на самоубиеца? Вижте поредния "гражданин", който пресича където и както си поиска". Това написа бургазлия в своя сигнал до Burgas24.bg, провокиран от друг наш читател, алармирал, че мургав индивид едва не предизвика катастрофа днес по обед на същия булевард.

"Не мога да си обясня, защо при положение, че в разстояние от стотина метра има 2 пешеходни пътеки, а в средата подлез, всеки пресича както му е удобно. Точно в този случай прекосяващият улицата можеше да бъде ударен и от автобуса", коментира нашият читател.



Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Бургас:
Световните звезди победиха българските легенди в шоуто "Мач на на...
Стилиян Петров подари специален подарък на Илияна Йотова преди "М...
Енчо Керязов: Длъжни сме да се обединим и да покажем, че сме зае...
Димитър Бербатов: Събираме се в подкрепа на една много добра кауз...
Обявиха жълт код за порои и градушки в Бургас и още 5 области в н...
Неадекватен мъж нападна шофьор в Бургас и заплаши да отвлече авто...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).