Кампания за осиновяване на домашен любимец ще се проведе в Бургас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:35 / 07.04.2012
687
Община Бургас и неправителствените организации СНЦ "Спаси приятел" и Мисия "Феникс" организират кампания за осиновяване "Ще те обичам - само ме вземи", съобщиха от пресцентъра на общината. На 7 и 8 април, в навечерието на Цветница, на територията на Морската градина /до Пантеона/ жителите на Бургас ще имат възможността да се запознаят с част от обитателите на Приюта за безстопанствени кучета към Община Бургас. Те ще са там в часовете от 10.00 до 15.00 часа. Осиновяването на куче трябва да бъде добре обмислено, отговорно и мотивирано решение.

Организаторите се обръщат към хората, които вече са го взели - посетете посоченото място и изберете своя домашен любимец! Кучетата от Приюта са социализирани, дружелюбни, всеотдайни и готови да ви приемат като свои стопани. Нека заедно се опитаме да им намерим дом, за да не се скитат по улиците без грижа и подслон! През месец април всеки гражданин, осиновил куче от Приюта, ще получи ваучер за едногодишна поливалентна ваксина и 10 броя таблетки за вътрешно обезпаразитяване.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Отличиха личности, допринесли за развитието на ПГСАГ "Кольо Фичет...
Ще изпратят ли в Гърция българка, участвала в трафик на деца?
Започва рехабилитацията на стария вълнолом в Бургас
В Бургас продажбата на дрога се превърна в семеен бизнес
Събират средства за нов концертен роял за Музикалното училище в Б...
Рекорден брой абитуриенти в Бургас, част от тях шестваха по черве...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).