Меденруднишки беглец от полицията виновен за мелето до "Мираж"!

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
18:14 / 21.02.2018
7283
Меденруднишки беглец от полицията е виновен за мелето до кръговото на "Мираж". 35-годишният шофьор на автомобила, който помля освен своята и още три коли, се опитал да избегне полицейска проверка. След като му бил подаден сигнал от органите на реда са спре в района на бул. "Струга", джигитът натиснал яко газ и отпрашил към бул. "Стефан Стамболов".

Останалите пострадали при ПТП-то автомобили са се движили правомерно по кръговото кръстовище, съобщиха за Burgas24.bg от полицията. От полицията призоваха шофьорите да избират обходни маршрути!

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
В Бургаско: Много пияни и дрогирани шофьори изгоряха!
Спипаха криминален тип от "Победа" с дрога
Криминален тип видя полицаи и хвърли плик с канабис на земята
"Ние не мълчим" се оплакаха, че им пречили да проведат протест
Областният управител на Бургас прие посланика на Аржентина
Шампионът по борба Саид Маалем се закани "да вземе скалпа" на сле...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).