Медицинският център на УМБАЛ Бургас осигури специалисти за оплаквания извън коронавируса

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
13:52 / 07.04.2020
2364
Медицинският център на УМБАЛ Бургас – "Св. Николай Чудотворец" осигури специалисти, които да помагат на жителите на Бургас и областта при други заболявания, извън коронавируса. Те приемат пациенти при нужда от неотложна консултация и оплаквания, не търпящи отлагане. "Получихме много сигнали от хора, които обикалят града и не могат да намерят  специалисти за консултация, дори срещу заплащане, включително и са отпращани, докато ситуацията премине. А има ситуации и здравословни проблеми, които не могат да чакат, отлагането може да се окаже фатално! Информираме, че всички кабинети при нас работят, включително и със Здравна каса", съобщи управителят на МЦ "Св. Николай Чудотворец" д-р Нигохос Топузян, който дълги години работи спешна медицина.

Медицинският център се намира в сградата на болницата, до Спешно отделение. Налични са специалисти по следните специалности: неврохирургия, офталмология, кардиология, ортопедия, урология, хирургия, съдова хирургия, детска хирургия, УНГ, гастроентерология, АГ, неврология, педиатрия, нефрология, ревматология, хематология. Специалистите работят по график от понеделник до петък. Часове се записват на телефоните на регистратурата: 056/816 454, 0879 545 082. Всички кабинети посрещат своите пациенти при максимално завишена дезинфекция и с лични предпазни средства.

В МЦ "Св. Николай Чудотворец" продължава да работи кабинет за неотложна помощ, по договор с лични лекари от цялата област. Техните пациенти получават медицинска помощ в него, срещу потребителска такса, в празнични и почивни дни, и нощем.

Виж коментарите (0)

Още по темата (14552):
21.05.2025 Бившият здравен министър Асена Сербезова осъди прокуратурата за 50 000 лева
19.04.2025 Белият дом с истината за COVID-19
07.03.2025 Проф. Костадин Ангелов спечели дело заради COVID-19
06.03.2025 Лекар: Кашлицата и общата отпадналост при грип продължават до 20 дни
06.03.2025 Отслабват ли портокалите имунитета?
05.03.2025 Добра прогноза: Средната пенсия ще нарасне с 10,4%
Още новини от Новини от Бургас:
Шофьор пострада във верижна катастрофа на пътя Бургас – Варна
На каква възраст се женят бургазлии?
Изграждат археологически и термален комплекс в Минералните бани
Връчиха Награда на декана на Факултет по технически науки към Бур...
"Слънчев бряг" АД влезе във владение на имот, използван неправоме...
Извършват спешни действия в тунелите по три от магистралите


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).