Министър и народни представители от ГЕРБ поздравиха децата от училищата в областта

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
13:28 / 15.09.2010
1862
Народните представители от ПП ГЕРБ в Бургаска област посрещнаха 15 септември в различни училища, предаде репортер на Burgas24.bg. Министър Божидар Димитров, областният управител Константин Гребенаров и народният представител д-р Галина Милева откриха учебната година в созополското училище "Св. св. Кирил и Методий". Губернаторът връчи подарък на учениците - акордеон от името на общинското ръководство на ПП ГЕРБ - Созопол с пожелание, между сериозните учебни часове за децата да остава време и за забавление.

Областният ръководител на ПП ГЕРБ - Бургас и народен представител Димитър Бойчев чу първия звънец в бургаското училище "Кирил и Методий", където учи дъщеря му Бетина. След като поздрави колектива Димитър Бойчев се отзова на поканата на Професионалната гимназия по механоелектротехника и електроника. Там той лично пожела успех на новия директор Роза Желева. Народният представител вече традиционно посещава бившият техникум, тъй като е негов възпитаник.

Иван Алексиев също посрещна новата учебна година на мястото, от което е получил диплома за средно образование. Депутатът се включи в тържествата на Професионалната гимназия по туризъм "Алеко Константинов" в Поморие.

Стоян Гюзелев поздрави възпитаниците на СОУ "Христо Ботев" в Камено, а Вяра Петрова изненада децата от ОДЗ "Мир" в Карнобат, където е кръстница на една от групите.

В същото време клубовете на Гражданско сдружение ГЕРБ - "Славейков" и "Лазур" подариха дръвчета на всички класове от първи клас в училищата

"Антон Страшимиров", "Димчо Дебелянов", Начално базово училище "Михаил Лакатник" и "Пейо Яворов". Общо паралелките с нови ученици са 15. Толкова са и дръвчетата, които бяха засадени от децата, техните учители и членовете на клубовете. Дръвчетата имат табелки с името и годината на класа, който им е дал нов живот. В дворовете на училищата вече има нови дръвчета от вида явор, липа и борсалия.Структурата на ПП ГЕРБ в Обзор пък подари на всички първокласници книжки с детски приказки


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
24-ти май е! Честит празник, българи!
Днес пускат допълнителни автобуси на градския транспорт в Бургас
Кметът на Бургас прие посланика на Индия
Въвеждат временна организация на движението по ул. "Одрин"
Нови неприятности за бореца Антон Иванов
Почина Станимир Жеков


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).