Нови следователи попълниха редиците на Окръжен следствен отдел при Окръжна прокуратура - Бургас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
15:54 / 01.11.2022
1637
Двама нови следователи попълниха редиците на Окръжен следствен отдел при Окръжна прокуратура - Бургас. Владимир Демирев и Фатме Нуриева бяха избрани за следователи след конкурс за първоначално назначаване, проведен от ВСС.

Владимир Демирев притежава повече от 18 години трудов стаж, който почти изцяло е преминал в структурите на МВР, където е заемал различни длъжности. През последните повече от две години е бил разследващ полицай в Министерство на отбраната.

Фатме Нуриева притежава 11 годни юридически стаж. Повече от 10 години от него е била разследващ полицай в ОД на МВР - Бургас.

Демирев и Нуриева подписаха акта си за встъпване пред прокурор Георги Чинев - административен ръководител на Окръжна прокуратура - Бургас. Той отправи пожелание за здраве и много професионални успехи към новите следователи.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
В Бургаско: Много пияни и дрогирани шофьори изгоряха!
Спипаха криминален тип от "Победа" с дрога
Криминален тип видя полицаи и хвърли плик с канабис на земята
"Ние не мълчим" се оплакаха, че им пречили да проведат протест
Областният управител на Бургас прие посланика на Аржентина
Шампионът по борба Саид Маалем се закани "да вземе скалпа" на сле...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).