Областният управител на Бургас и гранични полицаи обсъждат справянето с мигрантската криза

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:06 / 19.08.2021
2246
На 20 август 2021 г. по инициатива на областния управител проф. Мария Нейкова в сградата на Областна администрация Бургас ще се проведе работна среща, на която ще присъстват представители на гранична полиция Бургас и Елхово. Целта на срещата е да се обсъдят и набележат конкретни мерки и предложения за справяне с мигрантската криза по границата, които ще бъдат внесени за разглеждане и одобрение в Министерството на вътрешните работи.

"Важното е да вървим преди събитията, а не след тях. Действията и решенията ни не трябва да са рефлекс върху вече настъпила криза. Трябва да предотвратим всеки опит за нарушаване на българската граница, да обезпечим екипите, които работят денонощно на терен, с необходимото оборудване и средства“, заяви областният управител.

Виж коментарите (0)

Още по темата (896):
10.03.2025 Анализатор: Може да се стигне до кървава война на религиозна основа в Сирия
06.01.2025 Аналена Бербок "изчезна" от снимките с лидера на Сирия
02.01.2025 Башар Асад е бил отровен при опит за убийство в Москва?
24.12.2024 Сирия е обхваната от протести заради изгарянето на коледна елха
23.12.2024 "Роза в пустинята" или "Първата дама на ада": Съпругата на Башар Асад е обвинена, че иска развод
11.12.2024 Над 20 сирийски бежанци от лагерите в България искат да се върнат в Сирия
Още новини от Новини от Бургас:
Сблъсък между "Тесла" и "Хавал" на пътя Бургас – Варна
Откриха Гергина жива и здрава
Пехо остава в ареста
Виждали ли сте Гергина? Издирват я от 10 дни
Евакуираха бургаско училище, ето защо
Уникален подводен парк изграждат до остров Света Анастасия


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).