Още една компания изгражда производствена база в Бургас

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
11:00 / 06.07.2021
1871
"СИЗА Дженерал Трейдинг енд Контрактинг" ЕООД стартира изграждане на своята производствена база в Индустриален и логистичен парк – Бургас, Фаза 1. Закупеният имот в Северна промишлена зона е с размер от 5.5 декара. Самата производствена база ще бъде изградена върху 2300 кв. м, съобщиха от Община Бургас.

Компанията ще създаде модерно производство с поточна линия за изработка и реформиране на въздуховоди от PVC и сглобяване на климатични инсталации. Очаква се размерът на инвестицията да надхвърли 1 млн. лева.

Припомняме, че общо 35 компании от различни сфери на бизнеса закупиха терени във Фаза 1 на Индустриалния парк, като 25 от тях вече оперират в тази територия.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Шофьор пострада във верижна катастрофа на пътя Бургас – Варна
На каква възраст се женят бургазлии?
Изграждат археологически и термален комплекс в Минералните бани
Връчиха Награда на декана на Факултет по технически науки към Бур...
"Слънчев бряг" АД влезе във владение на имот, използван неправоме...
Извършват спешни действия в тунелите по три от магистралите


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).