Осъдиха бургазлия, помислил се за екшън герой

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:52 / 15.07.2022
4366
Помислил се екшън герой мъж, който налага полицаи в Бургас, сключи споразумение с Прокуратурата. Случаят е от следобеда на 2 януари 2022-а, а Burgas24.bg съобщи за него.

На улица "Спортна", служители от Първо районно управление – Бургас извършили проверка на неправилно пресичащият 58-годишен пешеходец от Бургас. Мъжът се държал арогантно и отправял обиди към полицаите и не изпълнявал разпорежданията им.  Заметнал с ръка към главата на един от униформените  и го ударил по ухото. Бургазлията е тестван за употреба на алкохол, а дрегерът е отчел  2.10 промила.

След като бил заведен в УМБАЛ Бургас за медицински преглед продължил с агресията си към полицаите. Ударил друг служител на реда с крак в областта на реброто.   

На свое заседание вчера Бургаският районен съд е наложил на бургазлията задължителна регистрация по настоящ адрес за срок от 1 година с периодичност за явяване и подписване пред пробационен служител или определено от него длъжностно лице 2 пъти седмично. Също така ще трябва да извърши 100 часа безвъзмезден труд в полза на обществото за срок от 1 година. Ще трябва да заплати и  156,00 лв. разноски по досъдебното производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Нефтени петна изплуват на плажа в Поморие
Бургазлията Иван Русинов, който гълташе кренвирши в "България тър...
Водолази възстановиха важен знак край "Света Анастасия"
Спешната помощ по морето остава проблем преди новия летен сезон
Мъж от Бургас е откаран с медицински хеликоптер за спешна операци...
Сурикатите от зоопарка в Бургас станаха родители на три нежни беб...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).