От стара хартия правят произведения на изкуството в "Акве Калиде"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:20 / 04.10.2018
2222

На 7 октомври, неделната работилница за деца Арт-И-Факти в ТК "Акве Калиде" ще научи децата как да превръщат ненужната хартия в красиви изделия. Този път те ще изработват мини макети на замъци по представен образец и по собствена идея, използвайки фантазията си. Друга тема на творческите занимания ще бъде рисуване на изображение чрез МАК карти (метафорични асоциативни карти), създадени от художник по мотиви от митове и легенди. Всяко дете ще изтегли карта с изображение, по което ще рисува своя собствена история. Заниманието провокира въображението и децата развихрят своята фантазия в уникални изображения.

Децата ще могат да се запознаят и с историята на Акве Калиде, тъй като таксата от 3 лв. за едно и +1 лв. за второ занимание в работилничките, им позволява да постят музея и да гледат 3D мапинг прожекцията като бонус. Арт-и-Факти се провежда в неделя, от 11:00 до 13:00 ч.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Обявиха жълт код за порои и градушки в Бургас и още 5 области в н...
Неадекватен мъж нападна шофьор в Бургас и заплаши да отвлече авто...
Протест край Бургас: Жители на няколко села плашат с блокада зара...
Здравко от Приморско с черна прогноза за родното Черноморие: Ще о...
Временно местят спирка на градския транспорт, разположена на ул. ...
Времето днес: До 26° в Бургас, морето става все по-топло


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).