Показват в снимки хилядолетната гръцка мореплавателна традиция

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:40 / 16.03.2015
807
Фотоизложбата "Десетхилядолетната гръцка мореплавателна традиция" се открива утре от 18.00 часа в зала "Георги Баев" на Културен център "Морско казино". Тя ще остане в Бургас до 27 март 2015 г.

Очаква се на откриването да присъства Н.Пр. Димостенис Стоидис - посланик на Република Гърция в България. Изложбата е посветена на националния празник на южната ни съседка - 25 март.

Богатата история на Гърция е тясно свързана с морето. Експозицията се състои от фотографии на плавателни съдове, придружени от съответни текстове, които представят по обобщаващ начин дейността на гърците в морето през вековете.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Обичана бургаска актриса днес стана на 61
Двойно предупреждение за цяла България, което влиза в сила след 4...
В УМБАЛ Бургас спасиха дете, загубило съзнание след опасна игра
Кметът на Бургас: Нека свети Георги да ни дава своята закрила и д...
Жена от Несебър оцеля в Прохода на Републиката, шофьорът загина
Шефът на РИОСВ-Бургас: Няма нефтен разлив по Южното Черноморие


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).