Проектът за открит мол в Бургас е бил представен на изложение в Кан

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:11 / 24.11.2008
1638
Проектът за първия открит мол в България - "The Strand", е бил представен на изложбата за недвижими имоти MAPIC във френския град Кан, съобщават от компанията - собственик на проекта "Зет Би Ес" ЕООД. The Strand е бил сред десетте проекта, които са представени пред инвеститори на събитието Speed Маtching в рамките на изложението.

Критериите при избора на проекти е тяхната оригиналност, местоположение и екологичност.

Молът в Бургас по план трябва да отвори през 2010 г. Откритите търговски зони като него имат по-ниски разходи за построяване и поддръжка от затворените обекти, като според "Зет Би Ес" подобни центрове са подходящи за България както от икономическа гледна точка, така и заради благоприятните климатични условия.

Молът в Бургас ще бъде разположен върху 60 дка до магистралата за София. Търговската му площ ще заема 30 хил. кв. м и в него ще има над 8 хил. кв. м пешеходни зони.

Източник: в. "Дневник"


Виж коментарите (0)

Още по темата (19):
05.07.2012 "Гласът на България" избра мол Galleria Burgas за кастинга си в града
02.07.2012 В мол Galleria Burgas започнаха големите летни промоции
27.06.2012 "Странд" Бургас отваря врати в началото на 2013 г., открива 1000 работни
места
26.06.2012 Инцидентът в Galleria Burgas не е свързан с качеството на строителство на сградата
15.06.2012 Интелигентна паркинг система в Бургас
22.05.2012 160 000 посетиха Galleria Burgas за по-малко от седмица
Още новини от Новини от Бургас:
Рекорден брой абитуриенти в Бургас, част от тях шестваха по черве...
Загазиха заради пороците си
Поради съпротива от страна на незаконен ползвател: Имот на "Слънч...
Какво се случва с морската линия Бургас – Истанбул?
Затварят за ремонт пътното платно в посока кв. "Сарафово"
Продължават да разбиват вендинг автомати в Бургаско


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).