Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Бургас
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Криминални
Институции
Общество
Други
Читателски
Волейболни звезди зарадваха феновете си от защитено жилище
Автор: ИА Фокус 12:56 / 25.05.2023Коментари (0)443
Ударопоглъщаща площадка за волейбол и бадминтон беше открита в двора на Защитеното жилище за лица с умствена изостаналост в Бургас, предаде репортер на "Фокус". Спортният празник започна в присъствието на някои от най-изявените родни волейболисти, чиито верни фенове са потребителите на жилището.

Гостите от ВК "Нефтохимик 2010" - шампиони на България, бяха президентът на клуба Огнян Томов и капитанът на отбора Иван Станев, а на ВК "Дея Спорт", които са четвърти в "Супер Волей" и финалисти за купата на България, бяха президентът д-р Александър Маджуров, както и волейболистите Валентин Братоев, Самуил Вълчинов и Ники Николов.

"Спортът може да обединява. Трябва да правим всичко възможно, така че хората тук да се чувстват по-добре. Ако присъствието на елитни състезатели им доставя радост, ние с удоволствие ще им го осигурим. Донесли сме им и подаръци - тренировъчни екипи, а предстои да им дадем и професионални", заяви Александър Маджуров.

"Това е искрица радост и щастие за тези прекрасни хора, за нас също. Знаем, че трябва да се подкрепяме и в хубаво, и в лошо. Благодарни сме, че присъстваме и ще направим така, че да зарадваме всеки един от тях", посочи новото попълнение на "Дея Волей" Николай Николов. 

Ленатата на новата спортна площадка отрязаха кметът Димитър Николов и директорът на Защитеното жилище Димитринка Колева. "Няма волейболна среща на някой от двата отбора, на която хората от жилището да не са присъствали. За мен е най-важно, че по този начин им доставяме радост и удоволствие", посочи кметът Николов.









Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Още новини от Новини от Бургас:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Май 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
Преговори за съставяне на правителство 2023 г.
Бюджет 2023
Процедура по отстраняването на главния прокурор Иван Гешев
Лято 2023
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Бургас и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0886 49 49 24
novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Burgas24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Burgas24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: