Запалиха самосвал в "Меден рудник"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:09 / 30.08.2012
911
Днес около 03.25 ч. в Четвърто Районно управление «Полиция» - Бургас е получено съобщение за горящ самосвал, паркиран в к-с «Меден Рудник» на ул. «Черни връх» №33 - установено е, че горящия самосвал «ЗИЛ 4505», с бургаска регистрация, е собственост на 54-годишен бургазлия, като причината за инцидента е умишлен палеж. Огънят е потушен от един противопожарен автомобил с петима огнеборци.

Самосвалът е с обгоряла предна лява част и счупено предно панорамно стъкло. Намерени и иззети са две пластмасови туби от минерална вода с мирис на петролен продукт. Предстои извършването на повторен оглед в светлата част на денонощието. Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на установяване от служители на Четвърто Районно управление «Полиция» - Бургас.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Отличиха личности, допринесли за развитието на ПГСАГ "Кольо Фичет...
Ще изпратят ли в Гърция българка, участвала в трафик на деца?
Започва рехабилитацията на стария вълнолом в Бургас
В Бургас продажбата на дрога се превърна в семеен бизнес
Събират средства за нов концертен роял за Музикалното училище в Б...
Рекорден брой абитуриенти в Бургас, част от тях шестваха по черве...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).