Зверско задръстване на входа на Бургас, колите не помръдват

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (7)
11:56 / 01.08.2016
3477
Километрична колона от автомобили се е образувала на АМ "Тракия" в посока Бургас, сигнализира читател на Burgas24.bg. Тя започва още преди магазин "Джъмбо" и се извива до кръговото на входа на града, където положението е най-страшно.

"Вече 40 минути не можем да влезем в града, колите просто не помръдват", написа бургазлията. Той призовава шофьорите да бъдат изключително внимателни, защото много от хората вече са се изнервили. Впечатление прави, че сред автомобилите почти няма такива с бургаска регистрация.

Изпращайте ни вашите читателски сигнали на novini@burgas24.bg или на телефон 0700 450 24. Сигнализирайте ни за всичко, което ви е направило впечатление в нашия град и считате, че трябва да бъде отразено.

Виж коментарите (7)
Още новини от Новини от Бургас:
В Бургаско: Много пияни и дрогирани шофьори изгоряха!
Спипаха криминален тип от "Победа" с дрога
Криминален тип видя полицаи и хвърли плик с канабис на земята
"Ние не мълчим" се оплакаха, че им пречили да проведат протест
Областният управител на Бургас прие посланика на Аржентина
Шампионът по борба Саид Маалем се закани "да вземе скалпа" на сле...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).