Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Бургас
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Чудесна новина за феновете на "Властелинът на пръстените"
Автор: Екип Burgas24.bg 11:21 / 24.02.2023Коментари (0)381
©
По време на разговор с инвеститори главният изпълнителен директор на Warner Bros. Discovery Дейвид Заслав обяви, че се работи по още филми от "Властелинът на пръстените", пише Darik. New Line Cinema, студиото, което стои зад класиката на Питър Джаксън, също работи по новите филми. The Hollywood Reporter сподели подробности за разговора с инвеститорите, включително изявление на известния режисьор относно новите филми.

Последният ход от страна на Warner Bros. Discovery следва разочароващата година за компанията, в която "Black Adam" се представи доста под очакванията, "Don't Worry Darling" се представи сравнително добре, но не и впечатляващо, а "Тайните на Дъмбълдор" заби пирон в ковчега на спинофната поредица за Хари Потър. Освен това Amazon вложи рекордна сума пари в поредицата си "Властелинът на пръстените", която в зависимост от източника на информация е или огромен хит, или невероятно разочарование.

Новите филми на Warner Bros. Discovery се различават от "Пръстените на властта", защото действието им се развива в Третата епоха на Средната земя, в същия период като предишните филми, и когато най-известните герои са все още живи. Действието на "Пръстени на властта" на Amazon се развива през Втората епоха, хиляди години по-рано в историята на света на Толкин, време, което не е обхванато от най-популярните му романи. Това означава, че може би ще получим по-нататъшните приключения на Арагорн, Леголас и Гимли.

От 2001 до 2003 г. трилогията на Питър Джаксън "Властелините на пръстена" владее боксофиса и бързо се превърна в най-успешната фентъзи трилогия в историята. Общо трите филма спечелиха близо 3 милиарда долара в боксофиса и вероятно още едно голямо състояние от издаването на DVD и Blu-Ray.

Да се направи продължение на филма за някой от героите - Арагорн и Леголас, би било много по-лесно, отколкото да се намери сюжетна линия за Фродо на Илайджа Ууд или Гандалф на сър Иън Маккелън. Технически погледнато, има продължение на "Властелинът на пръстените", наречено "Новата сянка", чието действие се развива сто години след унищожаването на Пръстена, но Дж. Р. Р. Толкин написва само 13 страници, преди да изостави проекта.



Още по темата: общо новини по темата: 4433
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
24.03.2023 »
предишна страница [ 1/739 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Още новини от Любопитни новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Март 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
Скандали в Народния театър
Войната в Украйна
Газова криза
България в еврозоната
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Бургас и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0886 49 49 24
novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Burgas24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Burgas24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: