Двойка беше осъдена на над десет години затвор заради танц

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:41 / 03.02.2023
812
Двойка в Иран беше осъдена на над десет години затвор заради танц на обществено място. Амир и годеницата му са около 20-годишни и са популярни с видеата си в социалните мрежи. Кадрите с романтичния им танц пред монумент в Техеран са се превърнали символ на протестите срещу режима в страната, разказаха активисти.

Ирански съд обаче отсъдил, че действията им застрашават обществения ред и представляват публично насърчаване към разврат и проституция. Младежите са получили по десет години и половина затвор, като имат и забрана да използват интернет и да напускат страната, съобщава NOVA.


Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Венера влиза в Овен, ето какво да очакваме 
Скоростта от 90 км/ч при движение по магистрала обещава намаляван...
Яжте този плод на гладно за здрав черен дроб
Доц. Валери Велев: Рискът от лаймска болест не се увеличава, ако ...
Всички рибари могат да му завиждат, той улови почти 100-килограмо...
Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).