Ергенката Валерия се забърка в сексскандал

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
15:25 / 01.11.2024
1678
В грандиозен сексскандал се забърка ергенката Валерия Дакова. Изкусителката, придобила популярност в любовно риалити, съблазни мъж, преспа с него, след което си навлече гнева на две влюбени жени.

Преди няколко месеца Валерия се запознава с Даниел. Двамата започват да си пишат, излизат няколко пъти на срещи и се сближават. Младежът хлътва до уши по ергенката и двамата се отдават на страстни любовни ласки.

"Спах с Даниел. Случи се, каквото се случи, и аз си тръгнах оттам. След това той ме потърси. Искаше да играем заедно, но аз не бях съгласна. Не се чувствам използвана от него. По-скоро той се почувства така, почувства се като вибратор", признава Дакова, която делеше един покрив с младежа повече от месец в онлай формата на "Биг брадър".

Въпросният Даниел е инфлуенсър и успява да завърти главите на още две момичета. Мачото дори се фука пред тях, че е спал с ергенката не веднъж, което предизвиква бурна ревност у тях. Вики, едната от влюбените мадами, дори отива при Валерия и й казва, че знае за тях двамата. Между двете прехвърчат искри, но в крайна сметка успяват да запазят добрия тон помежду си, за да не се стига до големи ексцесии.

"Твърдеше, че ще има едно отношение към Валерия, имаха спречквания и спорове. Вярвах му, но когато ги видях заедно, се оказа, че нещата не стоят така", изревнува другата фенка на Даниел - Веси, която редовно мята злобни погледи на Валерия.

От своя страна ергенката не се чувства длъжна на никого и дори признава, че е разочарована от Даниел. Това, което е имало между тях, е било само за забавление и няма как да изградят по-сериозни отношения, по думите й, пише "България Днес".

"С Валерия се чувахме по 6-7 пъти на ден. Бях хлътнал по нея, а тя явно не, въпреки че демонстрираше обратното. Аз подходих сериозно. Отношенията ни се задълбочиха. Правихме секс не веднъж, а три пъти", обяснява се Даниел.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4762):
24.05.2025 Александър Кадиев: Усещам носталгия!
23.05.2025 Продуцентът на "Ергенът" разкри доста тайни за предаването
23.05.2025 Алекс Гърдева скочи на Даниела Рупецова: Не прие собствените си грешки и не си призна лъжите
23.05.2025 Черната Златка: Нямам някакви болни амбиции да съм нацепена
23.05.2025 Койна Русева - обект на завист на по-млади колежки
23.05.2025 Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Още новини от Любопитни новини:
Веселин Маринов през сълзи: Майка ни винаги ни посрещаше с брат м...
В писмо до министър Вълчев: Синът на Алекс Богданска поиска да не...
Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Юлиан Вергов раздава ябълки пред Народния театър
Съветите на експертите срещу прегряването на дизеловите автомобил...
Започнаха снимките за филма за Лили Иванова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).