Етиен Леви, който победи COVID-19: Интелигентен, обработен вирус, не е с естествен произход

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (11)
10:23 / 30.11.2020
2256
"Благодарение на Господ и на д-р София Ангелова излязох от напастта - коронавирус, достойно. За мен е важно човек да има стил на вяра и много силен дух, които в момента в обществото липсват. Пожелавам ги на всички, за да преодолеем пандемията", заяви Етиен Леви в ефира на NOVA.

Музикантът разказа, че е прекарал COVID-19 тежко, но у дома. "Понеже съм доста дисциплиниран още от дете, организиран съм и изпълнявах всичко, което д-р София Ангелова ми казваше", добави Етиен.

На невярващите в съществуването на вируса той каза, че те не трябва да го пренебрегват.

"Има много хора, които казват, че това е някакво обикновено грипче. Не искам да съм поредният, който дава препоръки. Но този вирус съществува и е доста коварен. Затова трябва да се научим да бъдем дисциплинирани и отговорни", заключи Етиен Леви.

"Знам, че това е интелигентен вирус, който е обработен, аз не вярвам, че това може да е естествен вирус", смята музикантът.

Виж коментарите (11)

Още по темата (14551):
19.04.2025 Белият дом с истината за COVID-19
07.03.2025 Проф. Костадин Ангелов спечели дело заради COVID-19
06.03.2025 Лекар: Кашлицата и общата отпадналост при грип продължават до 20 дни
06.03.2025 Отслабват ли портокалите имунитета?
05.03.2025 Добра прогноза: Средната пенсия ще нарасне с 10,4%
05.03.2025 Кунчев каза кога си отива грипът
Още новини от Любопитни новини:
Натали Трифонова откри летния сезон
Разрешените и забранени плодове и зеленчуци при гастрит
Ако цените на агнешкото ни спират, то поне дроб сарма можем да сл...
Това са най-големите късметлии през тази седмица
Рачков закара и гаджето в Испания
Revolut с хубава новина


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).