Ето какво се случва с мразената Люси от "Ергенът"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
23:01 / 16.02.2023
2246
Людмила от "Ергенът" бе безспорно едно от най-мразените и критикувани момичета в нета. Мацката търсеше любовта в шоуто, както и малко слава, но се срещна с вълна от негативни коментари и мемета, осмиващи поведението ѝ в риалити предаването.

Людмила обаче доказа и пред нашата камера, че не се впечатлява от хейтърските коментари по свой адрес. Признаваме ѝ, че умее да отговаря затапващо и винаги е готова да се защити от нападките. "Аз съм с добра душа, но с тази уста...", наскоро Люси сподели тези думи на стори в Instagram, а те я описват много точно.

Днес обаче Люси е доста далеч от популярността, която имаше. Не е ясно и дали най-сетне е открила любовта на живота си, защото не споделя абсолютно нищо, което дори да намеква, че има мъж в живота си. Напълно възможно е мацката да е много потайна и да пази тези моменти само за себе си и близките хора около нея.

Иначе мацката продължава да си развива бранда с дрехи и аксесоари. Пътешества, но предимно из страната и поддържа връзка с някои от момичетата от шоуто. Най-близка е с Благовесат Бонбонова, която пък сега е на екзотична ваканция с Венетка от Дупница. Люси също така често рекламира продукти на различни брандове, а това означава, че и нейната инфлуенсърска кариера се развива добре, пише Vbox.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6856):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
17.05.2024 Днес празнува едно от "златните" момичета на Нешка Робева
07.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
05.04.2024 Вини Джоунс отново намери любовта
10.03.2024 Филип Аврамов сподели за уроците, които научаваме от бащите си
Още новини от Любопитни новини:
Венера влиза в Овен, ето какво да очакваме 
Скоростта от 90 км/ч при движение по магистрала обещава намаляван...
Яжте този плод на гладно за здрав черен дроб
Доц. Валери Велев: Рискът от лаймска болест не се увеличава, ако ...
Всички рибари могат да му завиждат, той улови почти 100-килограмо...
Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).