Играещият директор на Нефтохимик 2010 Теди Салпаров е горд татко на момченце

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
12:32 / 05.07.2018
4197
Играещият спортен директор на волейболния шампион "Нефтохимик 2010" Теодор Салпаров вече е горд татко, научи Burgas24.bg.

Красивата му половинка Ралица Паскалева, която влезе в ролята на акушер-гинеколога д-р Стилянова в сериала "Откраднат живот", го дари със син.

Бебето проплака за първи път на 3-и юли в столичната специализирана Първа акушеро-гинекологична болница "Света София“ и е с тегло – 3 500 г и дължина 52 см. Двойката кръсти своята рожба с хубавото име Максим.

За гордата майка и малкия Максим се погрижиха екип от специалисти - д-р Мажена Риш-Панова (акушер-гинеколог), д-р Мими Шумилина (педиатър), д-р Мирослав Стоянов (анестезиолог) и акушерките Ева Белишка и Радостина Георгиева. По време на раждането присъства и щастливият татко.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
Осуетиха бомбен атентат на концерт на Лейди Гага
Койна Русева: Баба ми казваше "Моля ти се, недей да ставаш актрис...
Най-тежкият участник в "Живот на кантар" свали 43 килограма
Драго Чая с разтърсващи откровения: Oтначало започнах да плащам с...
Тези храни помагат при борбата със стреса
6 причини да имате оси в двора


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).