Истината за инцидента и счупената ръка на Деси Радева

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:40 / 25.10.2023
1410
От седмица насам съпругата на президента Румен Радев е с гипс на лявата си ръка, а появата й на събитие в Бургас с него събуди хиляди спекулации по темата. 

Самата Десислава потвърди във Фейсбук профила си, че наистина е преживяла инцидент, но не драматизира около случая и твърди, че всичко със здравето й е наред.

"Докато се занимават с "мистерията" около счупената ми ръка, светът се върти... Нищо героично. Прозаичен битовизъм. Рисковете на живия човек. Ще се оправи. Това не е важното сега", коментира тя.

От думите й става ясно, че е претърпяла битов инцидент в домашна среда и няма повод за притеснение.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Юлиан Вергов раздава ябълки пред Народния театър
Съветите на експертите срещу прегряването на дизеловите автомобил...
Започнаха снимките за филма за Лили Иванова
Михаела Филева: Сцената е не само бягство от реалността, но и съз...
Задържаха надуваеми лодки за нелегален превоз на мигранти на МП "...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).