Известен актьор се ожени за дама, която има същото име като неговото

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
13:37 / 15.11.2022
1200

Актьорът от "Здрач“ и годеницата му Тейлър Доум си казаха "Да“ на красива церемония в Калифорния, в петък вечерта, точно една година след като се сгодиха, пише "Дейли мейл“.

На церемонията Тейлър Доум е великолепна в бяла рокля с дантелено покритие и сватбен воал, закрепен на златните ѝ кичури.

Тейлър Лаутнър не ѝ отстъпва по великолепие, облечен в черен смокинг и сияещ от щастие до любимата си, пише Vesti.bg.

Двойката се запознава през 2018 г. и започват да се срещат през същата година. Почти веднага те оповестяват, че са заедно с публикация в Instagram.

Преди година Лаутнър предложи брак на приятелката си на 11 ноември 2021 г. Той публикува снимка на момента в своя Instagram, за да я види светът, с надпис "И точно сега всичките ми желания се сбъднаха“.

Актьорът преди това излизаше с няколко други фигури от развлекателната индустрия и беше в краткотрайна връзка с Тейлър Суифт, която започна и приключи през 2009 г.

Наскоро Лаутнър разкри, че тогавашната му годеница, ще приеме неговото фамилно име, когато се оженят, което ще направи името ѝ също Тейлър Лаутнър.

В интервю за "Шоуто на Кели Кларксън“, Тейлър се засмя на факта, че ще имат едно и също име, след като се оженят.

"Ние буквално ще бъдем един и същ човек.“, каза актьорът на Кели, преди да признае, че "много хора“ използват "момче Тей“ или "момиче Тей“, когато се опитват да избегнат объркване, обръщайки се към двойката.


Виж коментарите (0)

Още по темата (6857):
09.06.2025 След скандала за побоя реабилитираха Вергов по телевизиите
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
17.05.2024 Днес празнува едно от "златните" момичета на Нешка Робева
07.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
05.04.2024 Вини Джоунс отново намери любовта
Още новини от Любопитни новини:
Днес стана на 52, роден е в Бургас
Милица Гладнишка взриви мрежата с брутален лаф: Имам 30 000 после...
Днес избягвай прибързани решения
Мариана Попова - живот между сцената и любовта
06.06.2026: Когато шестицата се повтори три пъти
Уикенд хороскоп: Не планирай всяка минута


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).