Мария Бакалова събра погледите с визията си

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
18:14 / 18.03.2025
1521
Мария Бакалова временно е заменила Холивуд със София. Вчера, 17 март, в столицата ни се състоя гала премиерата на филма "Триумф", в който тя изпълнява една от главните роли.

28-годишната актриса, която преди дни гледахме и като водеща на "Като две капки вода", за пореден път се появи с безупречен тоалет, заради който си спечели похвали.

Мария промотира новия си филм, облечена в изчистена сива рокля, съчетана с бежови обувки на ток. 

Повече за филма "Триумф"

 

"Триумф" е последният режисьорски проект на Кристина Грозева и Петър Вълчанов – творчески тандем със серия награди от международни фестивали. В главните роли са номинираната за "Оскар" Мария Бакалова и Маргита Гошева. Останалият актьорски състав е представен от Юлиан Вергов, Юлиан Костов, Станислав Ганчев, Иван Савов и Иван Бърнев.

"Триумф" е черна комедия, вдъхновена от загадъчната дупка в село Царичина. След падането на комунизма в началото на 90-те години, секретна работна група от високопоставени офицери от българската армия, ръководена от ясновидка, започва да копае дупка в търсене на мистериозен артефакт, пише iwoman.bg. Историята е разказана през погледа на героинята на Мария Бакалова – Слава, която случайно се оказва въвлечена в секретната операция.

Филмът е в Топ 10 на Rolling Stone от фестивала в Торонто (2024) и е отличен с награди за най-добър филм, сценарий и женска роля (за Мария Бакалова и Маргита Гошева) на фестивала "Златна роза". В екипа участва и номинираният за "Оскар" монтажист Йоргос Мавропсаридис ("Фаворитката", "Клети създания").

Виж коментарите (0)

Още по темата (4606):
12.05.2025 Почина първата тъща на Зуека
12.05.2025 Андреа влезе в болница
11.05.2025 Бащата на Андреа Банда Банда преборил коварна болест
11.05.2025 "Биг брадър" се завръща с нов сезон, търсят мераклии
11.05.2025 Колеги подливат вода на Иво Аръков
11.05.2025 Франциска Йорданова най-накрая се престраши
Още новини от Любопитни новини:
50 лв. за кило боровинки и 59 лв. за малини? Възможно е!
Дивна: Открих нови страни от себе си, много се вълнувам
Зуека се завърна в България
Радина Червенова: Взеха ми пропуска и казаха, че нямам право да в...
Честито на Саня Армутлиева
Сутрешната напитка, която топи мазнини


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).