Мис България вкара ново бижу в гаража си за половин милион лева

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
20:34 / 17.07.2024
2278
Носителката на престижния приз "Мис България“ 2015 и "Мис Планет“ 2016 Марина Войкова яхна мощно возило за близо половин милион лева, писа "Галерия“. Спортният автомобил, марка "Ферари“ е закупен от съпруга й  бизнесмена Давид Бонев.

В различните социалните мрежи красавицата често споделя кадри на луксозната кола.

Марина, която се опитва да избяга от светлините на прожекторите, шофира бижуто в червен цвят, но не демонстрира висок стандарт на живот, изтъквайки притежанието си в уебпространството.

За последователите й обаче е ясно, че и тя, и Давид живеят повече от охолно. Основният доход на Бонев е от дейността му като финансов директор на платформа за купуване, продаване и търгуване на голямо разнообразие от криптовалути.

Хубавицата, която е родом от Елин Пелин, продължава да печели от мода, както и от реклами. Тя изработва диадеми и аксесоари за коса, които продава в интернет.

В гаража на звездното семейство се крие още една примамлива покупка - "Ролс-Ройс“. Фотоси отново могат да се открият в акаунтите на Давид, който очевидно е фен на красивите и скъпи коли. Отскоро той споделя и видеа със съвети — някои от тях мотивиращи, други с цел бизнес, набирайки популярност. По-рано името му бе спрягано само и единствено с това на актрисата Елен Колева, с която бе за кратко. Нито един от двамата не е коментирал връзката и нейния край.

Виж коментарите (1)

Още по темата (4766):
25.05.2025 Гери Малкоданска се завърна
25.05.2025 Певицата Веси Бонева: За малко да се удавя в Шри Ланка
25.05.2025 По спешност оперираха нашия актьор от "Хари Потър"
25.05.2025 Издирват любовника на Даниела
24.05.2025 Александър Кадиев: Усещам носталгия!
23.05.2025 Продуцентът на "Ергенът" разкри доста тайни за предаването
Още новини от Любопитни новини:
Веселин Маринов през сълзи: Майка ни винаги ни посрещаше с брат м...
В писмо до министър Вълчев: Синът на Алекс Богданска поиска да не...
Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Юлиан Вергов раздава ябълки пред Народния театър
Съветите на експертите срещу прегряването на дизеловите автомобил...
Започнаха снимките за филма за Лили Иванова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).