"Молец" проговориха за раздялата

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:57 / 17.10.2024
1697
Известното дуо "Молец" обявиха официално дали слагат край на общата им група и дали всеки от тях поема по пътя си. Крис Макаров и Юли Славчев от “Молец" и екипът им разкриха подробности за бъдещите проекти.

“От името на Крис Макаров и Юли Славчев, както и целия екип, който стои зад група “Молец", искаме да обявим официално, че спекулациите, тиражирани в последната седмица относно разпадането на дуото, са неверни! “Молец" не само не се разделят, но са по-обединени от всякога. Крис и Юли споделят най-искрена и дълбока благодарност към всички свои фенове, които ги подкрепят и се вълнуват за всичко, което им предстои" – се казва в позицията.

“Нов сайт и профили в социалните мрежи с различен облик, нова песен, както и грандиозен спектакъл в зала “Арена София" на 21.11, са само част от вълнуващите събития, върху които Крис и Юли работят усилено в последните седмици. Предстои и поемането по важен творчески път по създаване на нова музика, поради което за неопределен период от време групата няма да планира бъдещи концерти и публични изяви" –  се посочва още от екипа на дуета.

Двамата хвърлиха в недоумение феновете си след като изтриха всички свои публикации в мрежата, а единствента им такава гласеше: МОЛЕЦ ЗА ПОСЛЕДНО! 

Крис и Юли обясниха, че са имали предвид, че е последният от големите им концерти и планират почивка от сцената, отдават се на творчеството си.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4516):
30.04.2025 Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди финала
30.04.2025 Новините на Нова започнаха с гаф
30.04.2025 Нова фаза в отношенията на Ерген 2 с гаджето
30.04.2025 Вече търсят нов ерген
30.04.2025 Бивша на Джизъса се влюбила в бащата на бебето на паркинг
30.04.2025 Не изглежда да са скарани
Още новини от Любопитни новини:
Яжте този плод на гладно за здрав черен дроб
Доц. Валери Велев: Рискът от лаймска болест не се увеличава, ако ...
Всички рибари могат да му завиждат, той улови почти 100-килограмо...
Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди ...
Българки спретнаха зрелищно шоу пред очите на стотици туристи от ...
Холестеролът: Приятел, враг или и двете – кои са стойностите, кои...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).