Орлин Павлов се изгуби в гората

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
15:36 / 15.05.2023
3029
"Имаше организиран поход, в който се включихме с жена ми Диана и дъщеря ни Бети. Трябваше да стигнем до пловдивското селце Дедово. Изведнъж групата, с която бяхме изчезна, защото Бети вървеше много бавно и постоянно се спираше. Останахме сами, като в един момент от едната страна чух глутница кучета да лаят и тръгнахме в другата посока", това сподели певецът и актьор Орлин Павлов по време на днешното си участие в предаването "Преди обед" по bTV.

А него беше и неговата половинка, с която разказаха премеждието.

Благодарение на това, че кучетата ги стреснали и продължили в друга посока, успели да намерят други две момичета от групата, с което се движели.

"Едното момиче се обади на човек, който познава местността и така успяхме да се спасим", уточни Орлин.


Виж коментарите (0)

Още по темата (6856):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми!
17.05.2024 Днес празнува едно от "златните" момичета на Нешка Робева
07.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
05.04.2024 Вини Джоунс отново намери любовта
10.03.2024 Филип Аврамов сподели за уроците, които научаваме от бащите си
Още новини от Любопитни новини:
Дивна: Открих нови страни от себе си, много се вълнувам
Зуека се завърна в България
Радина Червенова: Взеха ми пропуска и казаха, че нямам право да в...
Честито на Саня Армутлиева
Сутрешната напитка, която топи мазнини
Николета и Ники Михайлов работят за още едно бебе в три през нощт...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).