Отбелязват 163 години от рождението на Ботев

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:16 / 03.01.2011
799
На 4 януари честването ще се проведе в к-с "Меден рудник" /бл. 425 - Дневен център/ от 18.00 часа. Доклад за живота и дейността на Христо Ботев ще прочете Иван Бъчваров. В отбелязването ще се включат още писателите: Ангел Лазов, Димитър Костадинов, Неделчо Йорданов, Радка Илчева, Росен Друмев, Киро Дженков и Георги Аргиров.

На 5 януари честването ще се проведе в Зала №3 на Военен клуб - Бургас, с начало в 18.00 часа. То ще започне с доклад на поета Борис Бухчев. Свои творби ще прочетат писателите: Стойка Маринова, Димитър Костадинов, Неделчо Йорданов, Росен Друмев, Манол Манолов, Иван Бъчваров, Радка Илчева, Георги Аргиров и Киро Дженков.


Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Косара: Заслужи си го
Косара мами?
Защо някои кучета миришат по-силно?
Прасето Пепа има сестричка
4 пози на спане, които издават, че сте под стрес
Как Шерилин Саркисян се превърна в Шер?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).