Ще се вталява

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:25 / 30.01.2025
1746
Веселка Маринова от "Биг Брадър“ реши да се подложи на тежка операция за отслабване в Турция. Дебеланката, която тежеше точно 121 кг, се вдъхновила от впечатляващите резултати след бариатричната операция на водещия Герасим Георгиев-Геро. Драстичното отслабване на Геро, който смъкна над 70 кг, дало кураж и надежди и на Веселка, че също може да стане слаба.

Макар докато беше в Къщата, често да твърдеше, че не се притеснява от килограмите си и се харесва пълничка, Веси изглежда е променила решението си. Вчера тя пусна първо стори след операцията, правена в една от най-добрите клиники в Истанбул за намаляване на стомаха. Проверка на Intrigi.bg установи, че Веси е избрала метода стомашен байпас, при който стомахът се разделя на две части, а тънките черва се пренареждат, за да се свържат и с двете.

Това е една от най-инвазивните процедури за отслабване и съответно – най-скъпата. В Istanbul Hospital, където е приета Веси, цената за стомашен байпас започва от 9000 лева, които включват 4-дневен възстановителен престой в 5-звезден хотел с личен придружител.

За да подкрепи приятелката си в този труден момент, плътно до нея е Атижа от "Биг Брадър“.

Веси вече се чувства добре и лека-полека се възстановя, а феновете й нямат търпение да я видят фиданка.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4516):
30.04.2025 Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди финала
30.04.2025 Новините на Нова започнаха с гаф
30.04.2025 Нова фаза в отношенията на Ерген 2 с гаджето
30.04.2025 Вече търсят нов ерген
30.04.2025 Бивша на Джизъса се влюбила в бащата на бебето на паркинг
30.04.2025 Не изглежда да са скарани
Още новини от Любопитни новини:
Всички рибари могат да му завиждат, той улови почти 100-килограмо...
Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди ...
Българки спретнаха зрелищно шоу пред очите на стотици туристи от ...
Холестеролът: Приятел, враг или и двете – кои са стойностите, кои...
Новините на Нова започнаха с гаф
Вече търсят нов ерген


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).