Стана ясна причината на тази звездна раздяла

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:02 / 03.11.2024
1381
Зоуи Кравиц и Чанинг Тейтъм неочаквано за мнозина прекратиха годежа си след 3-годишна връзка. Причината за раздялата на двойката са различните житейски приоритети на актьорите, съобщава Us Weekly.

Дъщерята на Лени Кравиц и звездата от филма "Step Up“ се запознаха през 2021 г. на снимачната площадка на режисьорския дебют на Зоуи, психологическия трилър "Sign“ (оригинално заглавие: "Pussy Island“). Двойката се раздели почти веднага след излизането на филма.

"В крайна сметка, когато проектът приключи, те осъзнаха, че имат различни идеи за това, което искат“, каза източник, близък до Чанинг. Причината за раздялата на Зоуи и Чанинг е, че звездите гледат по различен начин на бъдещето.

"Зоуи е много независим човек след развода, тя каза, че не трябва да се жени отново“, отбелязва вътрешният човек.

Тейтъм, напротив, искаше да води по-спокоен начин на живот с любимата си. Той има 10-годишен брак с Джена Дюан и блестяща кариера зад гърба си. Актьорът има и 11-годишна дъщеря Евърли.

Източникът подчертава, че "Чанинг е семеен човек и е много пристрастен към дъщеря си, докато Кравиц се фокусира върху кариерата си."

Твърди се, че двойката е решила, че "нищо няма да се получи“ между тях.

"Кравиц и Чанинг са противоположности, но те винаги са споделяли любовта към изкуството и киното, това ги държеше заедно. Плановете за сватба се задаваха, но никой от тях не бързаше към олтара, пища Ladyzone.bg. Те погледнаха дългосрочната картина и осъзнаха, че може би не си подхождат", допълва източникът.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4778):
25.05.2025 Дарина Павлова във вихъра на купона в Кан
25.05.2025 Заедно - Михаела Маринова и Дони
25.05.2025 Християн Гущеров: Парите, които изпращам, не стигат до децата ми, а се изразходват по софийски ресторанти, фризьори и рен-а-кар услуги
25.05.2025 Деси Слава се подлага на пластична операция
25.05.2025 Лили Иванова: Аз съм войник! Всичко за мен е заповед и дисциплина!
25.05.2025 Софи Маринова: Ще го избутаме
Още новини от Любопитни новини:
България има нов милионер: Вложи 6, спечели 5 000 000 лева
Шофирайте внимателно! Ето как да избегнете аквапланинг при дъждов...
Янка Рупкина: Възкръснах
Певицата Веси Бонева: За малко да се удавя в Шри Ланка
Честито на президента Петър Стоянов!
Не проверявайте телефона си през първите 30 мин. след събуждане


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).