Това е победителката от "Мис Дупе Свят"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
22:32 / 01.10.2019
3853
Моделката на Playboy от Бразилия, 29-годишната бразилка Сюзи Кортес победи в конкурса за красота Miss BumBum 2019. Момичето бе признато за притежателката на най-красивото дупе в света, пише в. Daily Mail. 

Церемонията по награждаването се състоя в понеделник, 30 септември, в Мексико. Победителката в конкурса е родом от бразилския град Кампинас. През 2015 година Кортес спечели "Мисс бум-бум" Бразилия. Конкурсът по красота на дупетата стана международен тази година. 

В него участваха красавици от целия свят.  Според условията на конкурса, момичетата трябваше да дефилират по бельо пред журито.  Също така корекциите на дупетата в резултат на пластична хирургия са строго забранени.  Второ място зае французойката Райана Лаура Суза (Rayane Laura Souza), а "бронза" се падна на Джесика Лопес (Jessica Lopes), представителка на Великобритания.  

Конкурсът Miss BumBum е основан от 40-годишния бизнесмен Какау Оливер. Той се провежда от 2011 година в Бразилия.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Тези храни помагат при борбата със стреса
6 причини да имате оси в двора
Мис България Свят 2017 стана майка за трети път
Жени Живкова обжалва развода си
Нумеролог съветва: Месец май ще е идеален за покупки и инвестиции...
Удрят ни силни магнитни бури през месец май, ето кога точно


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).