Възрастни хора от фондация "НеостаряващиТЕ" се обучават на компютърни умения

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:10 / 13.12.2010
1492
Възрастни хора от фондация "НеостаряващиТЕ" се обучават на компютърни умения, съобщиха от пресцентъра на фондацията. Обучението започна Научната читалня на Регионална библиотека Бургас, която наскоро беше оборудвана с компютри по спечелен проект.

Компютърния курс за възрастните интелектуалци е под наслов " Мишката в помощ на книжката". Обучението е от висококвалифицирани преподаватели и ще завърши с издаване на сертификат за работа с компютър. От фондацията съобщиха още, че членове "НеостаряващиТЕ" и Тракийско дружество - Антим І гр.Бургас организираха Коледно тържество в неделя в залата на Тракийско дружество, което е по проект "Мост между поколенията".

В мероприятието участваха деца, родители и възрастни хора. Дядо Коледа и Снежанка зарадваха и малки и големи с присъствието си, а специален гост беше доц. Маруся Любчева.Възрастните дами Василка Скодрева и Станка Желева поздравиха децата с Коледни песни и стихове, а децата ги изненадаха с детски зимни поздрави.По време на тържеството бяха връчени наградите "Неостаряваща Тракийка 2010" и "Млад Тракиец 2010" , след което се проведе конкурс "Коледна рисунка" за децата и беше отличена най-добрата. За всички деца накрая Дядо Коледа и Снежанка раздадоха подаръци за всички. Фондация "НеостаряващиТЕ" се погрижи след тържеството участващите да се гостят с пищна почерпка.


Източник: Радио Фокус

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Косара: Заслужи си го
Косара мами?
Защо някои кучета миришат по-силно?
Прасето Пепа има сестричка
4 пози на спане, които издават, че сте под стрес
Как Шерилин Саркисян се превърна в Шер?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).