100 килограма кокаин заловиха в Солун

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
13:37 / 09.05.2023
481
Заловиха сто килограма кокаин на пристанището във втория по големина град в Гърция Солун, съобщи електронното издание на в. "Катимерини“.

Според информацията гръцкият отдел за борба с наркотиците е получил информация за доставка на контейнер на пристанището в Солун, в който е скрито значително количество наркотици.

Служители на полиция са изчакали членовете на престъпната организация да отидат на място, за да получат пратката и са блокирали два автомобила, като към момента не е известен броят на арестуваните лица, пише Darik.

Арестуваните членове са използвали коли под наем за транспортирането на наркотиците. В момента тече разследване на полицията за установяване на канала за трафик.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Влизат в сила нови правила за мебелите
Надежда Нейнски: В Русия се прави спекулация, че войната в Украйн...
МВнР с предупреждение: Днес не пътувайте до тази страна от ЕС
Български знамена приветстваха новия папа във Ватикана
Google пусна нова екстра за смартфоните
Робърт Франсис Превост е избран за нов папа


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).