Ирландски топмафиоти арестувани в Слънчев бряг

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
08:57 / 26.04.2012
1144
В курорт в България са арестувани двама членове на най-голямата престъпна организация в ирландския град Лимерик, пише "Айриш Таймс". Арестите са извършени, докато полицията е претърсвала апартамент, след като е получила информация от ирландската полиция.

Двамата души са арестувани в сряда в Слънчев бряг. Единият от тях, който е на 33 години, е издирван в Ирландия по сериозни обвинения, свързани с престъпна дейност. Той е обект на европейска заповед за издирване от почти две години. Той е бил проследен до курорта, където амуниции и наркотици, свързани с него, също са открити.

Източник: Агенция "Фокус"

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Англия въвежда нов данък за студентите от чужбина, обучението ста...
Земетресение от 4,2 по Рихтер удари Румъния, усетено е и у нас
Международен анализатор: Зеленски определи руската делегация като...
Обявена е "пауза" в преговорите Русия-Украйна
Започват срещите между делегациите на Украйна, Русия, САЩ и Турци...
Медински: Руската делегация ще чака украинската делегация на 16 м...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).