Млада бургазлийка е сред ранените при тежката катастрофа със загинали в Испания

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:25 / 20.03.2016
1754
21-годишна българска студентка от Бургас е сред ранените при катастрофата на магистрала в Испания, предаде БНР, цитирайки информация на българското външно министерство.

Българският консул във Валенсия е разговарял с момичето, което е в болница, и ще й окаже всякакво съдействие.

Най-малко 14 души загинаха, след като автобус с чуждестранни студенти, учещи по програмата Еразъм, се обърна на магистрала в Северна Испания. Ранени са 43-ма души, от които 30 са настанени в болница, съобщиха световните агенции.

Инцидентът е станал рано сутринта близо до град Тарагона в провинция Каталуния. В автобуса са пътували 56 студенти от различни националности, които се прибирали в Барселона от фестивал във Валенсия.


Виж коментарите (0)

Още по темата (2):
22.03.2016 Оперираха бургазлийката Роксана, която пострада в тежката катастрофа в
Испания
21.03.2016 Пострадалата в Испания бургазлийка: Ръката ми е счупена, но съм добре
Още новини от Международни новини:
Израел обяви извънредно положение! Пожари близо до Йерусалим, път...
Ново земетресение удари Турция: Експерти алармират за предстоящи ...
Загинали и ранени при стрелба в Швеция, спецчастите са отцепили р...
Серия от земетресения с магнитуд до 6,8 по Рихтер удари до Нова З...
Еврокомисарят по вътрешните работи към Борисов: Вие свършихте стр...
Shein увеличи цените на продуктите си в САЩ


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).