Наши циркаджии се възползваха сексуално от невръстни ирландки

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (3)
11:44 / 04.10.2018
2888

Ирландия съди наши циркови артисти за секс с непълнолетни. 42-годишният гурбетчия Цветомир Великов и 34-годишният Иван Пеев са обвинени в сексуално посегателство върху местни девойки на 15 и 16 години, съобщава "Телеграф“.  

Според законите в страната, сексът под 17 години е наказуем. Решението по делото на Великов ще стане ясно в края на октомври, а Пеев вече излежава присъдата си на острова, пишат местите сайтове. Това се случило само седмица преди навършването на пълнолетие на едно от момичетата. Случката е от февруари 2015 година в град Корк.

Тийнейджърката, заедно с нейна по-малка приятелка, изпили голямо количество водка и отишли на цирк. След представлението се запознали с Пеев и Великов, които работели там.   След известни уговорки четиримата се присъединили към купон в една от караваните на артистите. Последвали още наздравици, а по-късно двамата нашенци завели момичетата в отделни каравани, където правили секс. В края на вечерта двете девойки си тръгнали от цирка, подпирайки се една на друга. По пътя минаващи наблизо майка и дъщеря успели да ги спасят от натравяне с алкохол като ги отвели в най-близкия медицински център. Оплакване за случилото се подали здравните работници.  

Според показанията на тийнейджърките, те не били изнасилвани, но определено не били в състояние да откажат на мъжете. Те споделили, че възстановяването след случилото се им коствало много усилия и са щастливи, че циркаджиите вече не са на свобода.  

Вината си Цветомир признал още по време на първото изслушване по делото. По негови думи, непълнолетните момичета прикрили крехката си възраст. Въпреки това той обяснил, че те изглеждали по-малки и е подходил безотговорно към годините им.


Виж коментарите (3)
Още новини от Международни новини:
Владимир Путин: Русия е готова на компромиси за мир с Украйна
Български полицай се бори за живота си след стрелба в Ню Джърси
Солено лято в Гърция? Ето колко ще ви струва плажът на Халкидики ...
Кремъл не иска Европа да посредничи в преговорите с Украйна
Марко Рубио: Ормузкият проток трябва да остане отворен, мир с Ира...
Тръмп нападна Обама заради Иран и обяви коренно нова стратегия за...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).