Не е монтаж, а истина! Ураганът вдигна хора във въздуха, видео запечата невиждани кадри!

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
21:34 / 18.01.2018
7081
Опасно е времето на много места в Европа. Бурята, разразила се от снощи в Белгия, взе първа жертва, съобщиха местни медии, цитирани от БТА. Жена е загинала в автомобила си, затисната от паднало дърво. Лошото време в Холандия уби трима души. Заради силна буря временно бяха отменени всички полети на летище "Схипхол" в Амстердам. Обществената телевизия показа как работници се крият във фургон, но секунди по-късно вятърът го перобръща. Хората не са пострадали.

Поривите на вятъра, които достигат скорост от 140 км/ч, нанесоха щети върху сгради, събориха много дървета, билбордове и дори преобърнаха камион. Впечатляващи кадри качиха потребители в Twitter. Повече от 11 хиляди потребители останаха без електричество в Северна Франция и на остров Корсика заради силните ветрове с пориви от над 130 км/ч. Въпреки намесата на спешни екипи, в ранните часове на днешния следобед все още над 4 хиляди потребители са без ток.

Училищата на много места в Германия останаха затворени, подготвяйки се за зимна буря, която се очаква да се разрази от запад с обилен снеговалеж, дъжд и силен вятър, предаде БТА. Властите предупредиха хората, особено в Западна и Северна Германия, да не излизат от домовете си днес, ако е възможно. Германските железници заявиха, че много влакове ще се движат по-бавно заради бурята и се очакват закъснения.


Виж коментарите (0)

Още по темата (205):
30.05.2018 Уволниха шефа на спорта и още петима от БНТ!
24.03.2018 Време е да изпратим зимата по живо, по здраво!
23.03.2018 Последен напън на зимата: Прогнозират снежна събота!
23.03.2018 Сахара изпрати цветен сняг у нас
23.03.2018 Множество сигнали за бедстващи щъркели в Бургаско
22.03.2018 Катастрофи и закъсали тирове по пътя Варна-Добрич, затварят го за камиони
Още новини от Международни новини:
Путин обвини България за войната в Украйна
Нараства броят на загинали при въздушните удари в Пакистан
Двамата българи от "Верила" получиха по 10 години затвор: Опитаха...
Започва конклавът за избор на нов папа
ЕС ще предложи спиране на целия внос на руски газ до края на 2027...
Диди ще трябва да положи много усилия, за да убеди съда, че не е ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).