Полски и съюзнически самолети бяха разположени днес сутринта, за да гарантират безопасността на въздушното пространство на страната, след като Русия нанесе въздушни атаки срещу Западна Украйна близо до границата с Полша, съобщиха въоръжените сили на страната-членка на НАТО, цитирани от Reuters.
"Полските и съюзническите самолети действат в нашето въздушно пространство, докато наземните системи за противовъздушна отбрана и радарно разузнаване са приведени в най-висока степен на готовност", се казва в тяхно изявление, публикувано в Х.
Зареждане ...

09:04 / 20.09.2025
1478







Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.