Тропическа буря във Виетнам, 17 изчезнали

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
13:26 / 19.07.2010
389
17 виетнамци се водят изчезнали след тропическата буря Консон, която взе десетки жертви във Филипините и Китай, предаде АП. Подаден е сигнал за 11 рибари от два кораба, обявиха официалните власти. Шестима рибари от друга лодка също са в неизвестност, след като плавателният съд потънал.

Спасителните екипи продължават претърсването в регионите, където последно са били забелязани лодките, но засега тела не са открити. Властите са намерили тялото на едногодишно дете, което е било отнесено от придошла вода.


Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Мария Захарова обвини България в разпространение на антируска про...
Джордже Симион ще оспорва резултатите от втория тур на президентс...
Жените са по-засегнати от мъжете
ЕС одобри 17-ия пакет от санкции срещу Русия, насочени към близо ...
Мащабен срив на мобилните услуги в Испания, има прекъсвания на то...
НАСА: Огромен астероид се движи към Земята със скорост 14 км/с


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).