За днес синоптиците вещаят намръщено небе, но без валежи
Автор: Екип Burgas24.bg 09:29 / 17.10.2015Коментари ()837
©
Днес над страната ще преобладава облачно, а преди обяд на места в равнините и мъгливо време. На отделни места ще превали слаб дъжд. През деня ще има и временни разкъсвания на облачността. Ще духа слаб до умерен източен вятър. Максимални температури между 16° и 21°.

Атмосферното налягане е малко по-високо от средното за месеца. През деня слабо ще се понижи и ще се доближи до средната стойност за октомври.

Над планините ще преобладава облачно време, но само на изолирани места е възможно слабо да превали. Ще духа до умерен, по билата временно и силен югозападен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 14°, на 2000 метра около 10°.

Над Черноморието ще преобладава облачно време, без валежи. В часовете преди обяд и видимостта ще бъде намалена, а след обяд ще има и временни разкъсвания на облачността. Ще духа до умерен вятър от изток-североизток. Максимални температури на въздуха и морската вода 17-19°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.



Още новини от Национални новини:

https://www.burgas24.bg/novini/Bylgaria/Za-dnes-sinopticite-veshtayat-namrushteno-nebe-no-bez-valezhi-590168
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.