19-годишна заби "Тойота" в дърво и се преобърна, пострадаха още девойки

Автор: Стоян Маджиров
Коментари (0)
10:02 / 04.11.2019
2708
Вчера, около 00.55 ч. на ул. "Комсомолска" в Сунгурларе, поради движение с несъобразена с пътните условия скорост, самостоятелно катастрофира, блъскайки се в крайпътно дърво и преобръщайки се напречно по таван на пътя, лек автомобил "Тойота Корола", с бургаска регистрация, управляван от 19-годишна девойка от Сунгурларе.

От ПТП-то пострадали спътничките на водачката – 18-годишно момиче от Сунгурларе / настанена за лечение в УМБАЛ - Бургас с рана на главата, без опасност за живота/ и 19-годишно момиче от Сунгурларе / настанена за лечение в УМБАЛ – Бургас с фрактура на глезена на десния крак, без опасност за живота/.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Обир след удар с лопата в Русокастро
От утре до 21 юни ограничават движението край Айтос
Детските градини в Несебър ще осигуряват изворна вода за малчуган...
В Китен: Жена изпи доста питиета и реши да шофира, изтрезня в аре...
Пловдивчанин сгази лука в Царево
Родственица на Яне Сандански: Моята кауза е България


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).