3 автомобила катастрофираха в община Руен, единият избяга

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:35 / 13.05.2016
824
Вчера, около 8.05 ч. на около 200 м преди разклона за с. Сини рид, общ. Руен, настъпва ПТП между «Опел Вектра», с бургаска регистрация, управляван от 19-годишния В.Д. от с. Ръжица, «Опел Астра», с неустановен до момента регистрационен номер / поради напускане на местопроизшествието/ и «Фиат Браво», с бургаска регистрация, управляван от 34-годишния С.Ж. от с. Ръжица.

От ПТП-то пострадал пътникът - М.Ж., 17-годишен от с. Ръжица, пътуващ на предната дясна седалка в лекия автомобил «Опел», който получил контузна рана на главата, без опасност за живота. Причините за инцидента са в процес на изясняване.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Мъж е с опасност за живота след катастрофа на пътя Карнобат – Шум...
Тези младежи счупиха тъпомера! Несебър се възмути!
Украинец строши чистачките на 11 коли в Несебър
Дрогиран зад волана хванаха в Айтос
Община Царево с позиция след "забраната на нестинарството"
Собственик на хотели по Черноморието: Наемаме работници от Киргиз...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).