70-годишен бургазлия заби колата си в дърво заради заледен път

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:14 / 27.12.2016
1613

Вчера, около 07.30 ч. на около 100 м от разклона за с. Дюлево по пътя Бургас - Средец, при заледена пътна настилка, самостоятелно катастрофира лек автомобил «Мицубиши Колд», с бургаска регистрация, управляван от 70-годишния Ж.Д. от Бургас. 
Причини за ПТП: движение с несъобразена с пътните условия скорост в условията на десен завой, в резултат на което автомобилът излиза извън пътното платно и се блъска в крайпътно дърво. Водачът на автомобила - Ж.Д. е настанен за лечение в «Ортопедично отделение» на УМБАЛ - Бургас с фрактура на три ребра и ключица, без опасност за живота.


Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Добра новина за шофьорите: Мостът на Арапя е асфалтиран
Инцидент на пътя Дюлево – Русокастро: Моторист е с тежки травми
Стана ясно какво е състоянието на пострадалата при катастрофата к...
400 туристи евакуирани при големия пожар в Слънчев бряг
Започва делото срещу младежа, предизвикал мелето с АТВ в Слънчев ...
Община Царево обособи седем зони за безплатно паркиране през летн...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).