Белезници вместо гривни около китките на две дрогирани шофьорки в Бургаско

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
17:27 / 30.01.2025
3136
Две дрогирани шофьорки бяха хванати в Бургаско само за ден, съобщиха от ОДМВР Бургас. Вчера  около 07.30 часа на пътя от Созопол към къмпинг "Златна рибка“, на около 200 метра от паркинга на вилно селище "Санта Марина“, служители от Районно управление - Созопол спрели за проверка "Мерцедес“, управляван от 49-годишна жена от София.

Водачката е тествана за употреба на алкохол и наркотици, като втората проба била положителна за употреба на кокаин.  

Около 16.20 часа  в ж.к. "Меден рудник“ служители от Четвърто Районно управление - Бургас спрели за проверка лек автомобил "Фолксваген Пасат“, управляван от 27-годишна бургазлийка. Тестът за  наркотици доказал, че е употребила бензодиазепини.

Шофьорките са задържани за срок от 24 часа, а автомобилите им са иззети.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Напредва изграждането на новия мост преди Арапя
Пенсионер зад волана блъсна велосипедистка в Слънчев бряг
"Пежо" блъсна майка и малко дете в Средец
17-годишен видя полицаи и хвърли дрога през прозорец в Несебър
Айтозлия, пребил до смърт мъж, се изправя пред съда
Милиони без електричество в Испания и Португалия


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).