Георги нямало как да помогне на изгорелите

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:09 / 17.11.2012
1953
Тридесет и девет годишният Георги Георгиев не е имал възможност да помогне на Диана Великова и нейните родители, които изгоряха в къщата на улица "Тюлен", номер 2, в Стария Созопол.. Мъжът не е скочил панически през прозореца, а е излязъл през вратата, за да потърси съдействие от съседи. Полицията работи по две версии, като по-вероятната е умишлен палеж

Дияна Великова най-вероятно се е върнала, за да помогне по някакъв начин на своите родители: бащата Трифон, който дишал тежко и майката Златка, която била прикована на легло след много тежък инсулт, разказва говорителят на Бургаската полиция Цветелина Рандева. Дошли са и жители от съседните къщи, но това не е оказало никакво въздействие върху инцидента

Този момент от показанията на Георги Георгиев води разследващите на мисълта, че става въпрос за умишлен палеж. Още повече, че на 30 септември 2010 година такъв опит е бил правен, но полицията е прекратила тогавашното разследване, поради липса на събрани доказателства. А оцелелият е в силен шок.

Източник: Дарик


Виж коментарите (0)

Още по темата (30):
10.03.2017 Окончателно: 12 г. затвор за пожара в Созопол, довел до смъртта на трима
души
22.08.2016 Вижда му се краят! 12 години затвор за созополския подпалвач Харакирито
18.11.2015 Потвърдиха присъдата на Харакирито
19.10.2015 Харакирито: Невинен съм, искам да бъде заловен действителният извършител на пожара
12.03.2015 Харакирито за палежа: Признах, тъй като бях под натиск
10.03.2015 Продължава процесът срещу Харакирито в Бургас
Още новини от Регионални новини:
Осъдиха кмета на поморийското село Бата за купуване на гласове
Млада дама се изложи много в Свети Влас
Пиян несебърлия яхна мотор, остана без него, изтрезня в ареста
Откриха дрога в апартамент в Несебър
Обир след удар с лопата в Русокастро
От утре до 21 юни ограничават движението край Айтос


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).